Jakmile ochutnáte kouzlo kvalitních čokolád, není cesty zpět!

Čokoláda to je láska na celý život. Mlsné jazýčky už poznají, že mezi čokoládami jsou obrovské rozdíly. Proto se zaměřujeme na prodej čokolád z malých, zejména rodinných čokoládoven, které pečlivě vybírají suroviny a kontrolují výrobní postup.

Kakao pro výrobu čokolád pochází pouze z nejlepších plantáží střední a jižní Ameriky, z oblasti Karibiku, Madagaskaru a Nové Guinei. Při výběru dodavatelů dbáme na to, aby čokoláda obsahovala kvalitní kakaovou sušinu, kakaové máslo a třtinový cukr, který je vhodnější než cukr řepný.

Hořká, mléčná nebo bílá
Díky obsahu kakaa od 35% do 100% si z nabídky mléčných a hořkých čokolád u nás vybere opravdu každý. Nezapomínáme ani na milovníky bílé čokolády.

Nugátovým tyčinkám již podlehlo nespočet milovníků nugátu
Závislost se velmi rychle rozšiřuje díky nugátům, které mají na obalu motivy chrudimských památek a jako dárky putují za hranice města i republiky.

Stačí jedna pralinka a ocitáte se v ráji

Belgické pralinky jsou vyrobené z vynikající mléčné, hořké či bílé belgické čokolády a jsou plněny lahodnými krémy rozličné chuti. Samozřejmostí je použití výhradně čerstvých a přírodních surovin bez konzervantů, chemických barviv a dochucovadel.

V nabídce tabulkových čokolád a čokoládových tyčinek můžete vybírat z přidaných ingrediencí jako je chilli, zázvor, máta, pomeranč, káva, marcipán, rozinky, oříšky, mandle, kandovaná růže nebo dokonce čokoláda s mletým zeleným čajem matcha, která má zelenou barvu.

Uspokojíme i poptávku po čokoládách s kozím nebo ovčím mlékem, čokoládách se stévií vhodných pro diabetiky, čokoládách s rýžovým mlékem pro toho, kdo je alergický na laktózu.

Čokoládou to nekončí

U nás nakoupíte také:

  • Horké čokolády a kvalitní kakaa
  • Charitativní žvýkačky Charity Gums s originálním designem a podporou pro neziskovky
  • Bylinné a osvěžující bonbony s éterickými oleji a vitamíny a s velkým množstvím výtažků z bylin
  • Želatinové bonbony bez umělých barviv a příchutí
  • Sušené ovoce a ořechy v nejrůznějších polevách
  • Medovinu a medové sirupy

© 2014 Mlsný pecivál  |  web vytvořila moje GRAFIKA